Статьи о здоровье и медицине

На Форумі та виставці Ви отримаєте максимум інформації про новинки в галузі медицини, контакти та позитивні враження, відвідаєте тематичні наукові заходи.

На сьогоднішній день, більше 60 компаній заявили про свою участь у Форумі та виставці. Серед них: компанія «2М MATERIA MEDICA» (Польща), яка представляє широкий вибір шовного матеріалу для хірургії, гінекології, офтальмології та стоматології; компанія «KINESIS» (Польща), «РЕХАФЛЕКС» (м. Київ) та ін. – широкий вибір реабілітаційного обладнання; фірма «RH» (м. Чернівці), «Мед Ексім» (м. Київ), «Здраво» (м. Київ), «ASTAR» (Польща), «Медапаратура» (м. Київ), «ІН МЕДІКАЛ» (м. Київ), «Новатор» (м. Хмельницький), «Юрія Фарм» (м. Київ) та ін. – широкий вибір медичного та діагностичного обладнання; «Промед-Україна» (м. Київ) та «Медтехніка» (м. Львів) та ін. – медичний інструментарій; лабораторне обладнання та послуги представляють компанії: «Укрбіо» (м. Київ), «Медіс» (м. Львів), «Еласко Арніка» (м. Одеса), «БіоТестМед» (м. Київ) та інші.

В експозиції реабілітації та медичного туризму представлять свої послуги реабілітаційні центри та клініки: «Легкий рух» (м. Львів), «Модричі» (Львівська обл.), «Інново» (м. Львів), лікувальні курорти Словаччини, копальні солі (Польща), медичні та діагностичні центри Чехії та Туреччини.

Широкою та багатогранною буде експозиція фармацевтичних компаній як вітчизняних, так і представництв світових брендів.

За підтримки компанії «LA ROCHE-POSAY» буде проведено безкоштовне скринінгове обстеження в рамках соціального проекту «Обстеж свою родимку. Збережи своє здоров’я та здоров’я ближнього».

В рамках Форуму для відвідувачів та учасників буде організовано виїзний діагностичний центр. 

Наукові заходи форуму:

13 квітня 2016р. о 10:30 год - Науково-практична конференція «Сімейна медицина. Перспективи та шляхи подальшого розвитку».

13 квітня 2016р. в 11:00 год - Науково-практична конференція «Лабораторна медицина. Нові методи діагностики».

14 квітня 2016р. о 10:00 год - Науково-практична конференція «Комплексний підхід до питань реабілітації».

15 квітня 2016р. о 10:00 год - Науково-практична конференція «Новітні тенденції лікування та профілактики дерматовенерологічних та косметичних проблем в рамках доказової медицини».

15 квітня 2016р. в 11:00 год - Круглий стіл «Актуальні питання співпраці з громадськістю в сфері охорони здоров'я».

*Львівський медичний форум внесений в "Реєстр медичних виставок та реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів,
науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2016 році"

Детальна інформація

https://www.facebook.com/Lviv.Medical.Forum/

www.galexpo.com.ua

Добавьте в закладки чтобы не потерять / поделитесь с друзьями:


Мероприятия PRO

Куда пойти этой осенью: ...

Пожалуй, ни в одной из отраслей медицины ...

Приглашаем на ежегодную ...

Stella International Beauty Awards  – первая и ...

Приглашаем на семинар ...

Совсем скоро состоится научно-практический ...

Приглашаем на ...

На конференции участники познакомятся с ...

О рубрике «Мероприятия»

Раздел «Мероприятия» позволяет всем заинтересованным в сфере эстетической медицины не пропустить медицинские мероприятия, которые помогут не только постоянно следить за мировыми и местными событиями, интересными для врачей-эстетистов и специалистов других отраслей медицины, но и позволят расширить базу знаний и завести новые знакомства, получить бесценный опыт и повысить свою квалификацию. Медицинские мероприятия для профессионалов включают в себя тренинги, практикумы, обучающие курсы, конференции, выставки и прочие события в мире медицины.

Подписка на новости


Кто вы:

 

Scroll to top