Дерматовенерологія в розробках молодих науковців. Наукова школа

Запрошуємо прийняти участь молодих науковців (віком до 40 років) – інтернів, магістрів, аспірантів, пошукачів, а також всіх лікарів-дерматовенерологів доповісти фрагменти із своїх наукових робіт (регламент доповіді 10 хв), або поділитися цікавими клінічними випадками з практики (регламент доповіді до 5 хв). Також запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш прогресивний захід, де ви зможете ознайомитись із самими новими дослідженнями в дерматології, а також послухати досвідчених науковців, побачити рідкісні дерматози, які будуть представлені в секції Клінічні випадки.

Серед учасників конференції будуть проводитись розіграш трьох квитків на «1-й Конгресс Українського товариства дослідження волосся UHRS2017» та три річних абонементи на журнал «Дерматолог».

Також для Вас є можливість надрукувати тези доповідей або фрагменти наукових робіт у матеріалах конференції безкоштовно.

Тематика конференції:

1. Діагностика захворювань шкіри та інфекцій, що передаються статевим шляхом.2. Спадковість в дерматології та генодерматози.3. Міждисциплінарні питання в практиці дерматовенеролога4. Хронічні дерматози та дерматологічні синдроми. 5. Алергодерматози6. Епідеміологічні фактори в венерології.7. Дитяча дерматовенерологія8. Естетична медицина9. Трихологія

Організатор науково-практичної конференції - Кафедра дерматовенерології НМАПО імені П.Л.Шупика.

Дата та місце проведення:

16-17 листопада 2017, м.Київ, віл. Богатирська,32, конференц-зал КМКШВЛ (Київська міська клінічна шкірно-венерологічна лікарня).

Час проведення - з 8:30 до 18:00.

Вартість проведення - Безкоштовно

Контактна інформація:

38-044-413-53-52derma-nmapo@ukr.net https://www.facebook.com/dermatologynmapo/notifications/

 

Добавить комментарий

ОбновитьОбновить