XIIІ МІЖНАРОДНА СТОМАТОЛОГІЧНА ВИСТАВКА «Дентал-УКРАЇНА» 2015

28 - 30 жовтня 2015 року у Львові відбудеться XII Міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-Україна» та XIIІ міжнародний Стоматологічний Форум. На 130 стендах фірм-учасниць відвідувач зможе ознайомитись із сучасними методиками лікування, обладнанням, новітніми технологіями і матеріалами стоматологічного ринку.

Львів, ПАЛАЦ МИСТЕЦТВ (вул.Коперника,17)

У виставці беруть участь представники відомих фірм-виробників та постачальників стоматологічного обладнання та матеріалів з Італії, Швейцарії, Німеччини, Польщі, Чехії, Словаччини, Південної Кореї, США, Туреччини та України. Серед них: «Ivoclar Vivadent», «Sybron Endo», «Kerr», «Vita», «Вredent», «Sirona», «SLOVADENT», «Thienel Dental», «Grand Ortho», «OSSTEM implant», «Spofa Dental», «ROKO», «Dentaline», «Implance» та інші.

Цьогоріч на виставці представлений цілий ряд фірм, які були учасниками виставок в попередніх роках: львівські фірми — «ІнСпе», «ММ плюс», «Рікота», «Нормаком», «Усмішка», «Прем’єр Дентал»; київські фірми — «Дентаум», «Оптіма», «Крістар», «Оксамат-АН», «Стаміл»; м. Тернопіль - «Дентал Депо», «Галіт»; «Аітас» - м. Рівне та інші.

Вітчизняні виробники стоматологічного обладнання, матеріалів та медикаментів також беруть участь в експозиції виставки. Серед них фірма «ОксаматАН» (м. Київ) — композиційні матеріали для ортопедичної та терапевтичної стоматології, фірма «Вітадент» – виробник дентальних імплантів. Науково-інженерний центр «Сканер» (м. Черкаси) розробник оптичних приладів. Компанія «Мегаджен Україна» (м.Криїв) розробник хірургічних шаблонів і інструментів для планування імплантації. ТзОВ «Глобал Імплантіс» виробник дентальних імплантів (м.Запоріжжя)

Фірми-учасники презентуватимуть новинки стоматологічної галузі:

Компанія «Ukrrosnamis» (м. Київ) проведе презентацію дентальних сплавів.

Вперше в Україні презентація імплантів швейцарської компанії «Implantswiss» від та «ЛЕО ГЛОБАЛ» (м.Львів). Презентація «Комп'ютерна томографія (3D діагностика) в практиці стоматолога та лор-лікаря» від Центру Медичної 3D Діагностики (м. Львів). Компанія «Dentaline» (Туреччина) презентує інтраоральні камери та радiовiзiографiв (X-ray sensor RVG). Фірма «Роял Інтеграція» (м. Київ) проведе презентацію системи управління стоматологічними клініками «Зубна Фея». Презентація Стоматологічного мікроскопу «CALIPSO» виробництва української компанії «Сканер». Презентація світлодіодного полімеризатора на конденсаторах Demi Ultra виробництва Kerr/SpofaDental/SybronEndo в Україні. Представництво Kerr/SpofaDental/SybronEndo в Україні проведе презентацію ендодонтичного обладнання виробництва SybronEndo: файлові системи, ендомотор, обтураційні системи.

Презентації технологій та матеріалів компанії Ivoclar Vivadent:Для лікарів стоматологів: - IPS Empress Direct – естетика кераміки в поєднанні з перевагами композиту - Адгезивна фіксація Для зубних техніків: - Нові можливості з IPS e.max Press Multi- Лабораторний композит SR Nexco Paste - виготовлення протетичних конструкцій з каркасом та без каркаса.- Нове покоління печей Programat - історія успіху

У дні проведення виставки проходитиме XIIІ МІЖНАРОДНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ, в рамках якого відбуватимуться науково-практичні конференції, лекції, майстер-класи, практичні демонстрації нових технологій, матеріалів в стоматологічній галузі за участю провідних стоматологів та провідних фірм-виробників.

Тематичні дні форуму:

28 жовтня 2015- Школа-семінар з нагоди 90-річчя з дня народження професора Е.Я. Ввреса «ІМПЛПАНТОПРОТЕКТИКА: ХІРУРГІЧЧНІ ТА ОРТОПЕДИЧНІ АСПЕКТИ». - Конференція «ВІД ЕНДОДОНТІЇ ДО РЕСТАВРАЦІЇ».- Практичний семінар «ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ВІД КОМПАНІЇ SIRONA».- Лекція «VINTAGE MP I LAMINA VEST – ЗДОРОВА АЛЬТЕРНАТИВА».

29 жовтня 2015- Науково-практична конференція «ГІГІЄНА ТА ПРОФІЛАКТИКА В СТОМАТОЛОГІЇ».- Теоретично-практичний семінар «ГІГІЄНА, ПРОФІЛАКТИКА, ЛІКУВАННЯ: НОВІ МОЖЛИВОСТІ ПРОФЕСІЙНОЇ ГІГІЄНИ ПОРОЖННИ РОТА З ІННОВАЦІЯМИ ВІД КОМПАНІЇ EMS».

30 жовтня 2015- П’ята науково-практична конференція «ЗАСТОСУВАННЯ ЛАЗЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В СТОМАТОЛОГІЇ».

Форум проводиться за підтримки Асоціації офтальмологів України, Асоціація стоматологів України, Асоціація імплантологів України, Асоціація приватно-практикуючих лікарів України, Львівський осередок Асоціації стоматологів України, Львівський осередок приватно-практикуючих лікарів України, Львівський осередок Асоціації імплантологів України, Асоціація стоматологів Львівщини, Львівський медичний Університет імені Данила Галицького Центру стоматологічної імплантації та протезування «ММ» та фірми «ІнСпе».

На виставці учасники та відвідувачі матимуть змогу ознайомитися з спеціалізованими виданнями стоматологічного напрямку: «Стоматологічні Оголошення» (м. Київ), «СтоматологІнфо» (м. Харків), «Дентаклуб» (м. Харків), «Навігатор стоматології» (м. Київ), «ДентАрт» (м. Полтава), Виставка «Дентал®-Україна» та супутні науково-практичні заходи покликані підвищити рівень професійних знань, розширити інструментарій стоматологів та, відповідно, сприяти розвитку якості стоматологічних послуг для населення Західного регіону та України в цілому.

Організатор виставки — ПрАТ «Гал-ЕКСПО»®.Детальна інформація та повно програма супутніх заходів виставки на сайті:

www.dental-ukraine.info

Добавить комментарий

ОбновитьОбновить